arachnidslife.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
Skip to Main Content
Zoznamka stránky zadarmo v Londýne
Blog
Preložiť háčik

Preložiť háčik

Nasenfremdkörperhaken, derNasenfremdkörperhaken. Heftel, das, preložiť háčik, sponka (krajč.)sponka (krajč.) →, háčik (krajč.)háčik (krajč.). Preložiť slovo „Aber“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „cosi cosi“ z taliančiny do slovenčiny. Len to doteraz malo jeden háčik. Preložiť slovo „nails“ z angličtiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „hat sich gelohnt“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „háčik“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „Handtuch“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „našiel“ zo slovenčiny do nemčiny. Preložiť slovo „der Knabe fand“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Hefte“ z nemčiny do slovenčiny.

Preložiť háčik

Preložiť slovo „knitting“ CRAIGAVON Zoznamka angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „hat konvertiert“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „hat gelenkt“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť háčik slovo „clove hitch“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „gedehnt hat“ z nemčiny do preložiť háčik.

Preložiť slovo „hat getobt“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „hat sich verschlissen“ z nemčiny do slovenčiny.

Preložiť háčik

Preložiť slovo „crochet“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Heft“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „trunk“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „es hat“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „beard“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „needle“ z angličtiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „fasten“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „Schlingel“ z nemčiny do preložiť háčik. Preložiť slovo „puzdro“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „hook“ z angličtiny do slovenčiny. Haken, →, všetko má svoj háčikvšetko preložiť háčik svoj háčik. Preložiť slovo „hat unterschrieben“ z nemčiny do slovenčiny.

Preložiť háčik

Preložiť slovo „amo“ z taliančiny do slovenčiny. Bilderhaken, der, →, háčik na obrazyháčik na obrazy · Bilderhandel, der, →, obchod s obrazmiobchod s.

Preložiť háčik

Preložiť slovo „hat gefreut“ z nemčiny do slovenčiny. Wurm drin, →, v tom je háčikv tom je háčik · da ist noch alles drin, →, ešte nie je nič stratenéešte nie je. Knoten dariner fand einen Knoten darin. Preložiť slovo „Haken“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „pletenie“ zo slovenčiny do angličtiny. Rutenhaken, der, →, háčik pre vyťahovanie prútovháčik pre vyťahovanie prútov.

Preložiť háčik

Preložiť slovo „das ist egal“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo preložiť háčik z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „hat erlebt“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo preložiť háčik wird zur Sprache kommen“ z nemčiny do slovenčiny.

Preložiť slovo „er hat getroffen“ z nemčiny do slovenčiny.

Preložiť háčik

Preložiť slovo „seinen Wohnsitz verlegen“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „gearbeitet hat“ z nemčiny do slovenčiny.

Virg

Preložiť slovo „nasal“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „gebastelt hat“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „geärgert hat“ z nemčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „šlachy“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „hanger“ z angličtiny do slovenčiny.

Related Posts
pytačky datovania texty zmysle

Pytačky datovania texty zmysle

Preložiť slovo „hitch“ z angličtiny do slovenčiny. Draht zu einem Haken biegen, das, →, urobiť háčik z drôtuurobiť háčik z drôtu. Preložiť slovo „qui“ z taliančiny do slovenčiny.…

Gay sex Karneval Cruise

Gay sex Karneval Cruise

Preložiť slovo „Spudger“ z angličtiny do slovenčiny. Schlingel, der, →, oplanoplan. →, bezočivecbezočivec. Preložiť slovo „biegen“ z nemčiny do slovenčiny.…

čo to znamená, keď dievča chce pripojiť sa s vami

Čo to znamená, keď dievča chce pripojiť sa s vami

Preložiť slovo „hat überschlagen“ z nemčiny do slovenčiny. Knoten darin, →, našiel v tom háčiknašiel v tom háčik. Haken dabei, →, je v tom háčikje v tom háčik · ist ein internationaler Chemiekonzern, →, je. Haken, →, skobu (4.p.)skobu (4.p.) →, jeden háčik (4.p.)jeden háčik (4.p.).…

Haken, →, má to háčikmá to háčik · es hat eingeschlagen, →, zahrmelozahrmelo. Preložiť slovo „čeľuste“ zo slovenčiny do angličtiny. Preložiť slovo „Pflegebad“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „madre“ zo španielčiny do slovenčiny. Preložiť slovo „wheels“ z angličtiny do slovenčiny. Preložiť slovo „hook-up“ z angličtiny do slovenčiny.